Масло віск антиковзаючий Hartwachs-Öl Anti-Rutsch 2,5 л 3089 OSMO
| Країна виробника: | Німеччина |
| Покриття: | Масло |
| Компоненти: | ОднокомпонентнийОднокомпонентная |
| Тип основи: | Масло |
| Вид: | Матовий |
| Упаковка: | 2.5 л |
Безбарвне масло з твердим воском для підлоги з антиковзким ефектом Hartwachs-Ol Anti-Rutsch 3089
Масло-віск із протиковзким ефектом Hartwachs-ÖlAnti-Rutsch 3089: відрізняється екстремально сильним антиковзним ефектом. Спеціальні присадки надають покриття структуру, яка дозволяє досягти стійкість до ковзання-клас R11.
Безбарвне покриття для деревини, в якому унікальним чином поєднуються переваги натуральної олії та воску. Стійко до впливу плям від пива, води, вина, соків, коли, кави, чаю, молока. Надає поверхні водо- та брудовідштовхувальні властивості; робить поверхню стійкою до стирання та приємною на дотик. Просте у застосуванні, не вимагає ґрунтовки та проміжної шліфовки, економить час та гроші. Залишає пори деревини відкритими. Не тріскається, не лущиться, не відшаровується. Можлива часткова реставрація покриття, при цьому межі оновлених ділянок залишаються невидимими.
Різновиди масло-воску Hartwachs-Öl Anti-Rutsch :
- 3088 - напівматове (коефіцієнт протиковзання R9)
- 3089 - Шовковисто-матове (коефіцієнт протиковзання R11)
Артикул: 3089-OSMO
Область застосування – для всіх типів дерев'яних підлог: масивної дошки, паркетної дошки, паркету та ОСП-плит експлуатованих усередині приміщень.
Об'єм ємності: 2,5 л. (є фасування 0,125/0,75/2,5/10 л)
Витрата : 1 літр на 24 м 2 в один шар і 15 м ² в два шари
Час висихання: ~ 8-10 годин при t +23 ° C і відносної вл. повітря 50%
Переваги:
- Частковий ремонт
- Легке у догляді, зносостійке, з антиковзаючими властивостями
- Не містить біоцидів та консервантів
- Високе покриття безпечне для людей, тварин та рослин,
- підходить для дитячих іграшок (відповідно до EN 71.3)
